MASÁŽE

KINEZIOTAPING

je metoda používaná k léčbě akutních i chronických potíží pohybového aparátuKinesio tape je v podstatě pružná bavlněná páska, která při správné aplikaci snižuje bolest, umožňuje rychlejší hojení a ovlivňuje správnou funkci svalů.            Kinesiotaping působí na naše svaly jako stimulace kožních receptorů a rozšiřování intersticiálního ( tkáňového ) prostoru. Typické zvlnění tejpu má za následek nadzvednutí pokožky čímž se rozšíří intersticiální prostor mezi svalem         a kůží. To umožní lepší proudění lymfy a krve a sníží se tlak na cévy. Tím kinesiotaping urychluje hojení. Využití kinesiotapingu je však daleko širší a dá se využít téměř při jakékoli komplikaci spojené s pohybovým aparátem.

MOBILNÍ MASÁŽE

Jakožto mobilní masér přijedu k vám domů,do firmy, do hotelu nebo na různé sportovní či relaxační akce. Potřebujete poradit, vysvětlit či zjistit podrobnosti? Pak mne neváhejte kontaktovat.
Doporučuji - pokud se rozhodnete pro masáž u Vás doma či na pracovišti zvážit možnost spojit do jedné návštěvy větší počet osob, neboť je potřeba počítat s navýšením ceny o náklady za dopravu. Domluvte se tedy na společné masáži pro více členů rodiny, oslovte známé či sousedy, na pracovišti pak Vaše spolupracovníky. 

VÝBĚROVÁ MASÁŽ

speciální masáž, do které jsou zařazeny nejlepší hmaty (prvky) ze všech druhů masáží, které provádím. Kombinuji klasické prvky, s lávovými kameny, reflexní terapií, aromaterapií, baňkování. Podle problémů a přání zákazníka vybereme masáž pro Vás, která tělo i duši relaxuje, nebo uvolní a pomůže od bolesti.

REFLEXOLOGIE NOHY

je nesmírně účinná forma terapeutické masáže našich chodidel. Naše chodidla představují dokonalou mapu těla. Všechny orgány mají na noze svoji odpovídající plošku. Každou jeho nedokonalost a nerovnost, každé místo, které se na našem těle nachází v nerovnováze, chodidla zobrazí. Prací s jednotlivými reflexními zónami a ploškami vytváříme základní předpoklady k prevenci a léčbě mnoha chronických onemocnění. Zároveň můžeme odhalit oslabené orgány ještě dříve, než by mohlo dojít k jejich fyzickému onemocnění. Pomocí jemné reflexní masáže a stlačováním příslušných bodů na chodidle dokážete ulevit od bolesti, nahromaděného napětí, rozproudit tok energie v těle a celkově tak navodit pocit uvolnění a vyvážit energetickou rovnováhu vnitřních orgánů. Touto šetrnou a účinnou technikou tedy přispíváme k obnovení tělesné i duševní rovnováhy a přivádíme tělo k jeho přirozené harmonii.

SPORTOVNÍ MASÁŽ

je uspořádaný soubor vhodných masérských hmatů, pomáhající sportovci zbavovat se únavy nebo připravit ho na podání plného výkonu. Mechnický účinek spočívá v podpoře návratu žilní krve a mízy z periferie do oběhového centra.

Druhy sportovních masáží :

 1. masáž přípravná
 2. masáž pohotovostní
 3. masáž mezi jednotlivými výkony
 4. masáž odstraňující únavu
 5. masáž léčebná

RELAXAČNÍ MASÁŽ

používá jemných hmatů k uvolnění nervového systému a také značně podporuje detoxikaci organismu, tedy odstraňuje škodliviny zatěžující lidský organismus. Dopřát by si ji měli především ti, kdo jsou vystaveni stresu a nemají dostatek času pro kvalitní odpočinek. Výraznou předností relaxační masáže je schopnost harmonizovat mysl i tělo, dovolit nám opět najít vnitřní rovnováhu a odpočívat.

REKONDIČNÍ MASÁŽ

je v podstatě masáží relaxační – slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžuje.

KANADSKÁ MASÁŽ

Tato speciální masáž, vycházející z technik klasické masáže, je velmi uznávanou a oblíbenou masáží v Severní Americe. Využívá se při ní většího tlaku na postižené tkáně. Technika kanadské masáže působí proti stresu a psychickému napětí a má zklidňující účinky. Pomáhá při prevenci nejrůznějších onemocnění a poranění pohybového aparátu, mnohdy může reflexní cestou blahodárně působit na funkci vntřních orgánů.

MASÁŽ HAVAJSKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY HOT STONES

Kombinace tepla lávových kamenů, masáže a vůně aromatických olejů působí na naše energetická centra, která vedou od konečků prstů na nohou a rukou ke všem vnitřním orgánům těla. Tyto cesty bývají často špatně průchodné nebo zcela uzavřené, ale díky masáži lávovými kameny se znovu otevírají. Teplo a vlnění z lávových kamenů obnovuje tok energie, odplavuje z těla toxiny, stres a dochází k regeneraci těla i ducha. Horký tlak z kamenů proniká mimo jiné také ihned do svalů, kde uvolňuje křeče, pomáhá od bolesti a ztuhlosti. Dochází k nabuzení krevního oběhu, lymfatického a imunitního systému, regulaci trávení a metabolismu.

DETOXIKAČNÍ MEDOVÁ MASÁŽ

je účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, napětí, nezdravém životním stylu, chronických nemocech, únavě a vyčerpání. detoxikační medová masáž je důležitou prevencí proti stárnutí, celkově omlazuje a ozdravuje organismus.

KONTRAINDIKACE ( stav, kdy masáž nelze provádět )

 • při srdečních onemocněních
 • při nádorových onemocněních
 • při aterosklerotických onemocněních
 • při onemocněních dutiny břišní, spojených se záněty, nebo krvácením při poraněních dutiny břišní
 • při závažnějších krvácivých stavech (hemofilie, leukémie)
 • při horečnatých, infekčních nebo akutně zánětlivých onemocněních
 • při stavech vyžadujících klid na lůžku a po nedávných operacích
 • při celkové tělesné vyčerpanosti nebo sešlosti
 • při selhání životně důležitých orgánů
 • při akutních psychózách a stavech pod vlivem alkoholu, drog a psychotropních látek
 • bezprostředně po jídle

ČÁSTEČNÉ KONTRAINDIKACE

 • v místech hnisavých nebo plísňových onemocnění
 • v místech zanícených kloubů
 • v místech krvácejících poranění, otevřených ran nebo rozsáhlejších zhmožděnin a zlomenin
 • v místech pokousání zvířetem či uštknutí hadem
 • v místech popálenin, opařenin nebo poleptaných ploch na kůži
 • v místech křečových žil (varixů), zánětu žil nebo bércových vředů
 • v místech otoků nejasného původu
 • v místech zvětšených místních uzlin, nádorů, bradavic, mateřských znamének, zanícených nebo vředových afekcí
 • břicho u těhotných žen a šestinedělek a u žen při menstruaci
 • břicho při akutních onemocněních žlučníku
 • břicho při úporné zácpě, při průjmech nebo při nevyprázdněném močovém měchýři

 

Při zdravotních obtížích je třeba vyhledat odborné lékařské vyšetření a masáž odložit !!!!

V případě nejasností o vhodnosti masáže je třeba poradit se předem s lékařem !!!!

Studio Reymond

Dolní náměstí 172/16
Olomouc
779 00
Česká republika

Kontakty

Masáže
Vladimíra Magerová
603 321 

Otevírací doba
Dle objednání